SEPTIKY DVOUPLÁŠŤOVÉ

Septiky dvouplášťové jsou vyráběny z polypropylenu a tedy z chemicky vysoce odolného materiálu. Dvouplášťový septik je z PP o síle 5 mm – skládá se ze dvou plášťů. Mezi 1. a 2.pláštěm septiku jsou navařena žebra široká 0,1m a dlouhá po celé délce pláště(1,5m). Jsou v nich vykrouženy otvory pro snazší průnik betonové směsi do jednotlivých komor.

Pro zpevnění je víko dvouplášťového septiku podepřeno vzpěrou, do které se při betonování vsype beton z vrchu septiku, kde se nachází příslušný otvor.

Nádrže jsou uzavřeny buď víkem plastovým nebo víkem odnímatelným, které se nachází nad terénem.

Při výrobě dvouplášťových septiků se využívají technologie sváření na tupo a extruzně Montáž a usazení plastového septiku se provádí dle montážního spisu dodávaného se septikem.

POUŽITÍ

Jimka kruhová - Obrázek 1

Dvouplášťové septiky jsou vhodné proti spodní vodě se používají na místech, kde hladina spodní vody dosahuje nad základovou spáru. Plášť nádrže je vyztužen žebry a ocelovými závlačemi. Úpravy jsou závislé na velikosti nádrže a výšce hladiny spodní vody.

PROVEDENÍ NÁDRŽÍ

Jimka hranatá - Obrázek 2

Samonosné septiky kruhové

Samonosné septiky hranaté

DOTAZY?

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře či na číslech uvedených v kontaktech.