SEPTIKY K OBETONOVÁNÍ

Plastový septik k obetonování je vyroben z desek polypropylenu. Stěny pláště jsou opatřeny žebry, v kterých jsou připraveny otvory na protažení armatury.

Víko plastového septiku je konstruováno jako pochozí, v případě, že plastový septik bude umístěna v příjezdové cestě je nutné přebetonovat strop septiku.

Jimka kruhová - Obrázek 1

Plastové septiky jsou opatřeny nátokovým a odtokovým potrubím, velikost nátoku a odtoku zaleží na požadavku zákazníka – standardně nabízíme velikosti DN100 až DN160.

Sváry plastového septiku jsou zhotoveny extrudovaným svářením a jsou 100% pevné a těsné, plášť septiku je svařován na tupo (dokazuje Osvědčení o zkoušce vodotěsnosti dle ČSN750905, která se provádí po zhotovení nádrže).

PROVEDENÍ NÁDRŽÍ

Jimka hranatá - Obrázek 2

Samonosné septiky kruhové

Samonosné septiky hranaté

Samonosné septiky válcové

POUŽITÍ

Jimka válcová - Obrázek 3

Septiky k obetonování jsou vhodné především do míst, kde hrozí vyšší statické zatížení, v případech kdy je septik v blízkosti pozemní komunikace nebo v místech, kde je septik uložena v příjezdové cestě.

Septiky jsou vhodné k objektům, kde je intervalové využívání, není zde celoroční provoz. Septik je tedy vhodná náhrada za čistírnu odpadních vod. Septik k obetonování je možné udělat jako dvoukomorový septik nebo tříkomorový septik.

VÝHODY

  • Dlouhá životnost
  • Snadná manipulace
  • Možnost umístění do míst s vyšším statickým zatížením
  • Vodotěsnost septiku
  • Vyrobena z kvalitního certifikovaného materiálu

DOTAZY?

V případě jakéhokoli dotazu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře či na číslech uvedených v kontaktech.